O mně

Má historie v oboru začala v únoru 2014, kdy jsem se přidal do mladého kolektivu finančních poradců se zaměřením na úvěrový segment. Díky píli a nadšení, které jsem spolu s některými kolegy sdíleli, jsme se časem osamostatnili a založili společnost s ručením omezeným. Následně jsem se vzdělal i na poli pojištění a okrajově jsem přičichnul i k investování. Postupem času jsem se více a více angažoval na vedení firmy, což mi v roce 2019 dopomohlo k tomu, abych s obchodním partnerem a kamarádem Ing. Martinem Konečným založil akciovou společnost Českomoravská hypoteční, a.s. Nadále jsme se vzdělávali a rozšiřovali pole působnosti i mimo Ostravu, například na Olomouc, Brno i Prahu. Díky vědomostem, které jsem časem získal, jsem se sám pustil s plným nasazením na pole investic, které bylo dosud dost neprobádané. Ze zkušeností v investicích mi vzešla jedna otázka, kterou doporučuji klientům, aby si položili vždy, když si chtějí nechat poradit ohledně peněz: "Můžete mi pane poradče říci, jaké jmění sám máte a jak jej spravujete?"

Má praxe od roku 2014 mi dala spoustu zkušeností, což ale nestačí. Proto se zároveň sám neustále vzdělávám především skrze nové, ale i staré, na vědomosti bohaté knihy.
Mou filozofií je být silnou podporou všem klientům, kterým mé dovednosti přijdou vhod a chápou jejich hodnotu.
Jsem člověk zásadový, mám rád pořádek a rád pomáhám tam, kde jsem k užitku.

Odpočinek v dnešní uspěchané době nabývá stále vyšší důležitosti, proto se snažím vyhradit si na něj dostatek času, který pak trávím s rodinou v přírodě, na horách, túrách, cestováním po krásách česka, ale i zahraničí. Jsem vášnivým rybářem, cestovatelem a i čtenářem.